سوالات متداول

خیر،با توجه به امکان خرید به صورت میهمان الزامی برای عضو شدن در سایت وجود ندارد ولی گالری ورونیا برای اعضا امتیاز ویژه ای در نظرگرفته است که عبارتند از :
۱) امکان ارسال خبر نامه
۲) بهره مندی از تخفیفهای ویژه
۳) اولویت ارسال اجناس محدود
۴) اطلاع رسانی درباره کالاهایی که به آن علاقه داشته باشید
۵) احتساب امتیاز های دریافت شده بابت هر خرید و قرارگیری در لیست قرعه کشی

بلی، در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید. رسیدگی و پردازش سفارش‏‌هایی که در ساعت‏‌های غیرکاری (از ساعت ۱۷ تا ۸ صبح) ثبت می‌‏شوند، در اولین ساعت‌‏های کاری روز بعد و با اولویت بالاتر نسبت به سفارشات روز بعد انجام خواهد شد.

بله، با ما طریق راه های ارتباطی تماس بگیرید تا در صورت امکان کالای مورد نظر شما را به صورت سفارشی آماده کنیم.
پس از ثبت سفارش و نهایی شدن آن SMS و Email سفارش و فاکتور برای اعضا ارسال می شود و با ورود به حساب کاربری خود نیز از وضعیت سفارش میتوانید آگاه شوید.

در سرتاسر کشور سفارش‌‏ها با پست پیشتاز ارسال می‌‏شوند .
شهر شیراز: تحویل اکسپرس رایگان ویژه سفارش‌هایی است که محل تحویل آنها شیراز است.

هزینه ارسال در تمامی نقاط کشور برای کلیه سفارشات ۱۵ هزارتومان میباشد.
سفارشاتی برای کلیه نقاط ایران بلافاصله بعد از ثبت توسط پست ارسال میگردند، و بین ۲ الی ۳ روز کاری به طول می انجامد تا به دست گیرنده برسد. سفارشات برای شهر شیراز ۱روز کاری. مدت زمان ارسال سفارش پس از”پردازش سفارش” که توسط پیامک به مشتریان محترم اطلاع رسانی خواهد شد ، محاسبه می شود .
بله، شما برای رهگیری سفارشی که با پست ارسال شده می‏‌توانید شماره ۲۰ رقمی مرسوله را در آدرس زیر وارد کنید: https://tracking.post.ir  و یا با پشتیبانی گالری ورونیا تماس بگیرید و از وضعیت مرسوله آگاه شوید و یا با مراجعه به پست منطقه محل سکونت خود و ارائه کد ۲۰ رقمی از وضعیت مرسوله آگاه شوید.
شما اینترنتی یا کارت به کارت می‏‌توانید پرداخت خود را انجام دهید و هنگام ثبت سفارش در مرحله پرداخت ، روش پرداخت خود را انتخاب کنید.
همه کاربران می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت گالری ورونیا، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند.
سبد خرید
بازگشت به بالا